Нормативни документи

Вход в системата



Потребители на линия

Членове : 744
Съдържание : 138
Препратки : 1
Брой прегледи на съдържанието : 485219
Начало График за провеждане на консултации с ученици

 

Утвърдил:

Соня Кирилова

Директор на ОУ „Свети Иван Рилски“

Хасково


График

за консултации на учениците от начален етап

през  ВТОРИ  срок на 2023/2024 учебна година

 

 

Паралелка

Учител

Ден от седмицата

Час

Стая

I „А“

Стоянка Дойчева

сряда

12,30 ч.

101

I „Б“

Георги Михайлов

сряда

12,30 ч.

102

I „В“

Златка Атанасова

сряда

12,30 ч.

103

I „Г“

Светлана Георгиева

сряда

12,30 ч.

104

I „Д“

Мария Станкова

сряда

12,30 ч.

105

I „Е“

Наталия Александрова

сряда

12,30 ч.

106

II A

Катя Вълкова

сряда

12,00 ч.

201

II „Б“

Йорданка Първанова

сряда

12,00 ч.

202

II „В“

Антонина Колева

сряда

12,00 ч.

203

II „Г“

Елена Жекова

сряда

12,00 ч.

204

II „Д“

Гинка Еленска

сряда

12,00 ч.

205

II „Е“

Мария Сурчева

сряда

12,00 ч.

206

III A

Светла Бойчева

понеделник

13,50 ч.

301

III „Б“

Анна Мамирева

понеделник

13,50 ч.

302

III „В“

Недялка Христонова

понеделник

13,50 ч.

303

III „Г“

Гергана Георгиева

понеделник

13,50 ч.

304

III „Д“

Христо Тенчев

понеделник

13,50 ч.

305

III „Е“

Здравка Кавракирова

понеделник

13,50 ч.

306

IV A

Росица Щипска

понеделник

13,10 ч.

401

IV „Б“

Таня Христова

понеделник

13,10 ч.

402

IV „В“

Светлана Вътева

понеделник

13,10 ч.

403

IV „Г“

Мария Георгиева

понеделник

13,10 ч.

404

IV „Д“

Живка Господинова

понеделник

13,10 ч.

405

IV „Е“

Теодора Петрова

понеделник

13,10 ч.

406

Англ. език

Десислава Чонкова

сряда

13,50 ч.

301

Англ. език

Таня Желева

понеделник

12,00 ч.

201

Англ. език

Галина Маратилова

сряда

13,10 ч.

403

Паралелка

Учител

Ден от седмицата

Час

Стая

I „А“

Светла Бойчева

Понеделник

12.30 ч.

101

I „Б“

Анна Мамирева

Понеделник

12.30 ч.

102

I „В“

Недялка Христонова

Понеделник

12.30 ч.

103

I „Г“

Гергана Георгиева

Понеделник

12.30 ч.

104

I „Д“

Христо Тенчев

Понеделник

12.30 ч.

105

I „Е“

Здравка Кавракирова

Понеделник

12.30 ч.

106

II A

Росица Щипска

Понеделник

12.30 ч.

201

II „Б“

Таня Христова

Понеделник

12.30 ч.

202

II „В“

Светлана Вътева

Понеделник

12.30 ч.

203

II „Г“

Мария Георгиева

Понеделник

12.30 ч.

204

II „Д“

Христина Черкезова

Понеделник

12.30 ч.

205

II „Е“

Теодора Петрова

Понеделник

12.30 ч.

206

III A

Станка Дойчева

Сряда

13.10 ч.

301

III „Б“

Георги Михайлов

Сряда

13.10 ч.

302

III „В“

Златка Атанасова

Сряда

13.10 ч.

303

III „Г“

Светлана Георгиева

Сряда

13.10 ч.

304

III „Д“

Мария Станкова

Сряда

13.10 ч.

305

III „Е“

Наталия Александрова

Сряда

13.10 ч.

306

IV A

Катя Вълкова

Вторник

13.10 ч.

401

IV „Б“

Йорданка Първанова

Понеделник

13.10 ч.

402

IV „В“

Антонина Колева

Вторник

13.10 ч.

403

IV „Г“

Елена Жекова

Четвъртък

13.10 ч.

404

IV „Д“

Гинка Еленска

Четвъртък

13.10 ч.

405

IV „Е“

Мария Сурчева

Четвъртък

13.10 ч.

406

IV „Ж“

Галина Маратилова

Понеделник

13.10 ч.

407

Англ. език

Десислава Чонкова

Сряда

13.10 ч.

407

Англ. език

Таня Желева

Понеделник

13.10 ч.

305

Англ. език

Бианка Точевска

Сряда

12.30 ч.

206

 

График

за консултации на учениците

през  ВТОРИ  срок на 2023/2024 учебна година

 

Паралелка

Учебен предмет

Учител

Ден от седмицата

Час

Стая

Български език и литература

Недрет  Юсуф

понеделник

14:10

208

Български език и литература

Магдалина Тодорова

понеделник

14:10

Партер 2

Български език и литература

Красимира Добрева

четвъртък

13:30

110

Български език и литература

Антония Николова

понеделник

14:10

110

Български език и литература

Мариана Христова

понеделник

14:30

307

Английски език

Веселин Колев

понеделник

14:10

310

Английски език

Галя Тодорова

сряда

14:10

208

Английски език

Габриела Делчева

понеделник

14:10

Партер 3

Математика

Мария  Апостолова

четвъртък

13:30

209

Математика

Добромира Иванова

понеделник

14:10

207

Математика

Донка Генева

сряда

14:10

311

Математика

Пламена Петрова

понеделник

14:10

109

Математика

Ирина Сиртова

понеделник

14:15

210

Математика

Елена Георгиева

четвъртък

13:30

307

Човекът и природата,

Химия и ООС ,Физика

Иванка Димова

петък

13:30

308

Човекът и природата

Химия и ООС, Биология и ЗО

Таня Димитрова

петък

13:30

309

Човекът и природата

Петя Найдова

понеделник

14:10

309

История и цивилизации

Христина Масалджиева

понеделник

14:15

107

География и икономика

Антоанета Димитрова

понеделник

14:10

311

История и цивилизация

География и икономика

Теменужка Николова

петък

13:30

209

Информационни технологии

Музика

Боян Митев

четвъртък

13:30

210 А

Музика

Гълъбина Кирилова

четвъртък

13:30

210

Изобразително изкуство

ТП

Огняна Славилова

четвъртък

13:30

107

Изобразително изкуство

ТП

Андрей Янев

понеделник

14:10

308